Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma,

które pomaga dyrektorom w
codziennej pracy i śledzeniu
zmian prawnych

W bieżącym numerze czasopisma
Ocena pracy podstawą decyzji dyrektora o wyróżnieniu nauczyciela

Obiektywna ocena pracowników stanowi niezwykle istotny element procesu zarządzania w każdej organizacji, zwłaszcza takiej, jaką jest szkoła publiczna. Wynika to z faktu, że wraz ze świadczeniem pracy pojawia się równocześnie zagadnienie oceny tej pracy, zwłaszcza w kontekście jej efektywności.

W bieżącym numerze czasopisma
Nowe obowiązki w sprawach kadrowych w roku szkolnym 2016/2017

Od nowego roku szkolnego organy prowadzące i dyrektorzy mają obowiązek stosowania się do regulacji, które w części zostały uchwalone w okresie wakacyjnym, a dotyczą ważnych zagadnień związanych z zatrudnianiem dyrektora, nauczycieli i pracowników niepedagogicznych.

W bieżącym numerze czasopisma
Konsekwencje rozpoczynania lekcji z opóźnieniem

Z różnych przyczyn nauczyciele nie zawsze rozpoczynają lekcje tuż po dzwonku kończącym przerwę. Nawet gdy w szkole są tolerowane niewielkie opóźnienia, nauczyciele powinni pamiętać o tym, że obowiązują ich zasady usprawiedliwiania się, a notoryczne skracanie zajęć może skutkować konsekwencjami służbowymi.

W bieżącym numerze czasopisma
Żywienie zbiorowe uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Ministerstwo Zdrowia przygotowało nowe regulacje dotyczące podawania i sprzedawania uczniom żywności i napojów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów co do poszerzenia asortymentu oraz jednocześnie zachowując dbałość o ograniczenie dostępu do środków spożywczych zawierających znaczne ilości składników niezalecanych dla dzieci i młodzieży.

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Szkoły

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora szkoły?
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.