Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma

które pomaga dyrektorom w
codziennej pracy i śledzeniu
zmian prawnych

W bieżącym numerze czasopisma
Mentoring w rozwoju zawodowym nauczycieli

Czy mentor zastąpi opiekuna stażu? Czy w zarządzaniu szkołą można korzystać z doświadczeń mentoringu? Dlaczego rezygnacja z hierarchicznych form kierowania zespołem pracowników szkoły na rzecz mentoringu może wpłynąć na poprawę wyników nauczania? Te pytania pojawiają się podczas rozmów na temat nowoczesnego zarządzania szkołą.

W bieżącym numerze czasopisma
Odpowiedzialność nauczyciela w szkole

Szkoła to nie tylko placówka oświatowa, w której pozostawione przez rodziców dzieci uczą się. To także miejsce pracy dla pełnych pasji do swojej pracy nauczycieli i pracowników niepedagogicznych. Oprócz ogromnej liczby obowiązków spoczywa na nich także szeroko rozumiana „odpowiedzialność”. 

W bieżącym numerze czasopisma
Czas na zmiany

Od stycznia 2015 r. obowiązują nowe regulacje dotyczące ramowych planów nauczania i świadectw oraz druków szkolnych. Część nowych rozwiązań zacznie obowiązywać dopiero za jakiś czas, jednak już teraz warto się z nimi zapoznać.

W bieżącym numerze czasopisma
Z organem prowadzącym za pan brat - Zasady poprawnej współpracy dyrektora z organem prowadzącym

Do zadań samorządu terytorialnego należy zakładanie i prowadzenie placówek publicznych, z którymi wiąże się konieczność ścisłego współdziałania dyrektora szkoły z organem prowadzącym daną placówkę oświatową. Na które jego aspekty w szczególności powinien zwrócić uwagę dyrektor?

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Szkoły

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora szkoły?
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.