Przeczytaj bezpłatny numer czasopisma,

które pomaga dyrektorom w
codziennej pracy i śledzeniu
zmian prawnych

W bieżącym numerze czasopisma
Wyposażenie świetlicy szkolnej

Świetlica szkolna to miejsce, w którym młody człowiek może w bezpiecznych i sprzyjających rozwojowi warunkach spędzić czas wolny. Niewątpliwie oprócz odpowiednich umiejętności i kompetencji kadry pracującej w świetlicy ogromny wpływ na atmosferę tam panującą ma wyposażenie wnętrza.

W bieżącym numerze czasopisma
Prawomocne uwierzytelnianie. Poświadczanie dokumentów za zgodność z oryginałem przez dyrektora

Dyrektorzy bardzo często uwierzytelniają dokumenty, które znajdują się w ich placówkach. Niestety nie zawsze takie poświadczenie ma znaczenie prawne.

W bieżącym numerze czasopisma
Dwujęzyczność jest ogromną szansą – rozmowa z Anetą Nott-Bower, logopedą specjalizującym się w pracy z osobami dwujęzycznymi

Czy osoby dwujęzyczne funkcjonują tak samo niezależnie od języków, którymi władają, czy też np. uczeń polsko-niemiecko dwujęzyczny i uczeń francusko-włosko dwujęzyczny będą mieć inne predyspozycje i problemy związane z edukacją i komunikacją?

W bieżącym numerze czasopisma
Prawo autorskie vs. praktyka szkolna

Szkoły, prowadząc nauczanie, w zasadzie bez przerwy posiłkują się wszelkiego rodzaju utworami będącymi przejawem działalności twórczej ich autorów. Bez korzystania z dorobku autorskiego w postaci utworów literackich, naukowych, komputerowych czy audiowizualnych nauczanie w obecnych czasach byłoby praktycznie niemożliwe.

Zapoznaj się z całym bieżącym wydaniem czasopisma Doradca Dyrektora Szkoły

Bądź na bieżąco
Chcesz otrzymywać darmowy newsletter
z aktualnościami dotyczącymi pracy dyrektora szkoły?
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.